Myjnia ręczna, Sprzedaż i serwis opon


O nas

Firma ROM została założona przez p.Marka Kuczyńskiego w 1996 roku. Obecnie (od stycznia 2014) mieści się przy ulicy Instalatorów 3b. Początkowo firma zajmowała się sprzedażą i montażem alarmów samochodowych oraz sprzętu audio. W kolejnym roku działalności firma ROM rozpoczęła sprzedaż i serwis opon jak również została otwarta samochodowa myjnia ręczna.

Położenie firmy w dzielnicy przemysłowo - biurowej sprawiło iż klientami serwisu stało się wiele firm z sąsiedztwa posiadające liczne floty samochodów. Większość z nich jest również obecnie naszymi klientami. Osiągnęliśmy to dzięki utrzymywaniu jak najwyższego poziomu usług przy zachowaniu możliwie dobrych cen. Naszym atutem jest sprawdzona załoga , stosowanie wyłącznie profesjonalnego sprzętu i środków oraz zdolność do szybkiej obsługi wielu samochodów naraz. Ważnym czynnikiem jest dla nas zdobycie zaufania klienta. Obecnie wiele firm obsługujemy odbierając samochody z ich siedziby i odstawiając je po wykonaniu usługi.

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego serwisu. Obiecujemy wysoką jakość usługi , miłą atmosferę i dobre ceny. Liczymy , że uda nam się Państwa zadowolić i otworzy to drogę do wieloletniej , korzystnej dla obu stron współpracy.


Samochodowa myjnia ręczna
Sprzedaż opon i felg
Sklep z oponami